Kaloryfery dekoracyjne

Kaloryfery dekoracyjne
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Kaloryfery dekoracyjne (6)Świat designerski nie zatrzyma się przed niczym – skomplikowane bryły, funkcje, kompleksowość. Nie ma rzeczy niemożliwych dla projektanta, z którymi się zmierzy. Takie aktualnie są kaloryfery dekoracyjne. Designerzy przechodzą samych siebie w tym temacie.

Jakie kaloryfery dekoracyjne możemy spotkać? Od abstrakcyjnych po „ukryte” – zależy co kto lubi i potrzebuje w danym pomieszczeniu. Kaloryfery abstrakcyjne najczęściej wyglądają, jak powyginane, nieregularne pręty, ale również są to piękne symetryczne bryły geometryczne. Eleganckie kaloryfery dekoracyjne to na przykład takie, które są proste w swojej formie – przykładowo może to być kula, która w kolorze wściekłej pomarańczy idealnie współgra z ciemnym pomieszczeniem. Kaloryfery dekoracyjne ukryte to takie, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak zwykle grzejniki. Mogą być ukryte w lustrach.

Projektanci mają głowy pełne pomysłów – szukają rozwiązań by projektowana rzecz była ciekawa dla oka, ale również by była funkcjonalna, jak wspomniane lustro.

Zobacz także starsze wpisy o nieruchomościach on-line:

About author

Related Articles